کاتبی را پرسیدند لذت تو در چیست؟

گفت در انشاء و افشاء

                         ابوحیان توحیدی

چه کسی پشت مرا می خارد؟

چه کسی پشت مرا می­خارد؟

 

(ساز و کار یک زندگی شایسته و بایسته)

کس نخارد پشت من، جز ناخن انگشت من

هدف من از نوشتن اين كتاب ارائه‌ي بسته ­اي ساده و قابل فهم برای برنامه­ ريزي شخصي جهت رسیدن به اهداف فردي بوده ­است. محتويات اين كتاب تا حد زیادی شامل مطالبي است كه در كتاب ­هاي ديگر نيز وجود دارند، اما معتقدم آن هدفمندي و فرایند ارائه مطالب كه در اين كتاب لحاظ شده تا شما بتوانید در زمانی كوتاه،  اشراف كاملي نسبت به فرایندهای هدف­گذاری و مدیریت زندگی شخصی خود پیدا کنید، این کتاب را از کتاب­ های دیگری که در این زمینه وجود دارد، متمایز می ­کند. من سعی کرده­ام آنچه را دیگران به صورت کامل آماده نکرده  ­اند، در این کتاب، یک جا بیاورم. خيلي ساده بگويم ما كل زندگي­مان را خراب مي­ كنيم چون زمان بسيار كوتاهي را براي فكر كردن به همين زندگي اختصاص نمي­ دهيم. يا نمي ­دانيم كه بايد براي زندگي­مان فكر كنيم و يا نمي­ دانيم كه براي زندگي­مان بايد به چه چيزهايي فكر كنيم. اگر اينها را ياد بگيريم ديگر مي­ماند خودمان كه بخواهيم زندگي بهتري داشته باشیم یا نه. من مي­گويم هر كس به سادگي و با صرف كمي زمان مي­ تواند اين كار را بكند و گام­هايي را بردارد كه به يك زندگي شایسته و بایسته ختم بشود. هدف من از نوشتن این کتاب همین است. اگر شما بخواهید یک زندگی شایسته و بایسته داشته ­باشید، ساز و کارهای آن در اینجا نشان داده­ شده است. همچون نور چراغی که پیش پای عابری را روشن ­کند. دوست دارم این کتاب را بخوانید و تصمیم بگیرید تا به زندگی مطلوبتان برسید. آن وقت خواهید دید در يك دوره‌ی بسيار كوتاه چه تحولي اساسي در زندگي­تان رخ خواهد داد.

وقتی این کتاب را می نوشتم امیدوارم بودم بتوانم هر نسخه آن را در دست یک ایرانی ببینم. من مطمئن هستم خواندن و انجام دادن آن چیز ­هایی که در این کتاب به آنها اشاره شده است زندگی هر انسانی را متحول خواهد کرد. کتابی کاربردی و اجرایی. از شما دوستان تقاضا دارم اگر به دنیال این هستید که در زندگی خود تغییری ایجاد کنید و به رویاها و آرزوهای خود دست یابید این کتاب را بخوانید. چنانچه پس از خواندن این کتاب به این نتیجه رسیدید که کتاب چنین ارزشی ندارد من بدون اینکه آن را از شما دریافت کنم هزینه پرداخت شده را پس خواهم داد. هر چند می دانید نویسنده در جایگاه مالی کتاب نقش چندانی ندارد.

برای تهیه این کتاب ها به فروشگاه کتاب سایت مراجعه کنید

فروشگاه کتاب

مطالب مرتبط

4 دیدگاه‌

  1. وقتی یک داستان‌نویس کتابی در حوزه مدیریت زندگی و موفقیت می‌نویسد،این انتظار می‌رود که از قصه و حکایت و روایت بهره ببرد و اثری به مخاطب تحویل دهد که جذاب‌تر از نمونه‌های مشابه باشد؛ این اتفاق در مورد امیررضا بیگدلی افتاده و او کتابی تألیف کرده است به اسم «چه‌کسی پشت مرا می‌خارد؟» بیگدلی در حوزه داستان کوتاه اسمی شناخته‌شده به شمار می‌رود و مجموعه‌داستان‌هایی چون «آن مرد در باران آمد» و «آدم‌ها و دودکش‌ها» را به چاپ رسانده است.
    اما او دانش‌آموخته رشته‌ام بی‌ای با گرایش مدیریت استراتژی هم است. بیگدلی در بخشی از مقدمه کتاب «چه‌کسی پشت مرا می‌خارد؟» نوشته: «من در این کتاب سعی کرده‌ام تا براساس آموخته‌ها و تجربه‌های خود، واقعیت‌های جاری زندگی را با نگاهی انتقادی بیان کرده و برای برون‌رفت از چنین وضعیتی و رسیدن به اهداف گوناگون، فرایندها و چارچوب‌های مدیریت‌شده را به زبانی ساده و منطقی قابل درک،برای اقشار مختلف بیان کنم.» کتاب «چه‌کسی پشت مرا می‌خارد؟» که نویسنده آن را با جمله معروف سقراط «یک زندگی بازنگری‌نشده، ارزش زیستن ندارد» شروع کرده، از 3 بخش تشکیل شده است که عبارتند از: «در این گستره وسیع»، «حوزه‌های زندگی» و «اینها را بیاموز».

  2. 924601 544723I like this post a whole lot. I will definitely be back. Hope that I will likely be able to read more insightful posts then. Will probably be sharing your expertise with all of my associates! 148125

  3. storno brzinol گفت:

    Wow! This can be one particular of the most helpful blogs We have ever arrive across on this subject. Basically Fantastic. I’m also an expert in this topic so I can understand your hard work.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *