آن مرد در باران آمد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 

 اين كتاب در سال 82 توسط نشر قصه به چاپ رسيد. اين كتاب را ماحصل سعی و خطاهای به جایی می­دانم که در نهایت به نتیجه نشست. دست کم برای خود من. کتاب به صورت حرفه ای توسط نشر قصه به چاپ رسید و به بازار کتاب عرضه شد. پنج نقد درباره آن نوشته شد که بجز یکی از آنها بقیه از منتقدانی بودند که من با آنها آشنایی نداشتم. اما اين ناشر محترم هم – جناب آقاي بابك تختي- از كشور مهاجرت كردند و نسخه­هاي باقيمانده هرچند نيست و نابود نشد اما به تاريكخانه انبار سپرده شد. تا روزي كه خودم باقيمانده آنها خريدم و به خانه آوردم. اگر دوست داريد مي توانيد از خودم تهيه كنيد.

داستان «حالا مگر چه می شود؟» از  همين كتاب  در سال 1381 در اولین دوره جایزه ادبی صادق هدایت که به مناسبت یکصدمین سالگرد تولد او برگزار شده بود به عنوان یکی از برترین داستانهای این جشنواره انتخاب شد و تنديس برنزي صادق­هدايت را به همين مناسبت به من اعطا نمودند.  همچنین، این کتاب در سال 1383 در دومین جایزه ادبی اصفهان از جانب داوران بخش داستان کوتاه شایسته دریافت لوح تقدیر شد.

 

چه كسي با من ايروپولي بازي مي كند؟

دوست دارم برقصم

صداي پاي زن

زيادي سخت نگير سمانه

داشتند با هم پچ پچ مي كردند

باز هم پيش من بياييد

حالا مگر چه مي شود؟

آن مرد در باران آمد

 

 

کتابهای من

چند عکس - کنار اسکله

چند عکس - کنار اسکله


آن مرد در باران آمد

آن مرد در باران آمد


آدم ها و دودکش ها

آدم ها و دودکش ها


باز هم پیش من بیایید

باز هم پیش من بیایید


اگر جنگی هم نباشد

اگر جنگی هم نباشد


دو کلمه مثل آدم حرف بزنیم

دو کلمه مثل آدم حرف بزنیم


چه کسی پشت مرا می خارد ؟

چه کسی پشت مرا می خارد ؟


---------------------------------

برای تهیه این کتابها به تلگرام amirrezabigdeli@ و arbigdeli@ همچنین اینستا amirreza.bigdeli@ پیام بدهید..

---------------------------------

ما 9 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

«اين خانه را بر زيستن ايمن» بديدم

با توجه به مشكلات زمانبر و فرسايشي موجود بر سر نشر و چاپ كتاب؛ از مميزي گرفته تا سياستهاي اجرايي ناشران و پخش كنندگان كتاب و همچنين كمبود نشريات حرفه¬اي داستان نويسي من تصميم گرفته¬ام داستانهاي خودم را – چاپ شده و چاپ نشده – تا آنجايي كه ملاحظات حرفه¬اي و حقوقي اجازه بدهد از طريق اين سايت در اختيار دوستداران داستان كوتاه فارسي در سراسر جهان قرار بدهم. از خوانندگاني كه داستانهاي من برايشان لذت بخش است مي-خواهم كه خيشخانه و داستانهاي مورد پسندشان را به ديگران معرفي كنند.
با تشكر امير رضا بيگدلي

به خيشخانه خوش آمديد